Hakkımızda

16 Mayıs 1998 yılında  Cebeci de çalışma hayatına başlamış,  2006 yılında Kavaklıdere şubesini açarak  bugüne dek hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik tahlil hizmetleri sunma amacını sürdürmüştür. Temel prensibimiz kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden en iyi laboratuvar hizmetlerini vermektir.  
 
Laboratuarımızda kaliteli hizmet; hastaya, yapılan işe ve alınan örneğe saygı ile başlar, sürekli eğitimle, kalite kontrol çalışmalarıyla devam eder, teknolojiyi takip ederek süreklilik kazanır.  
 
Laboratuvarımız ekonomik fiyatları, tecrübeli uzman laboratuvar personeli, geniş laboratuar tahlil paneli, güleryüzlü hizmeti, zamanında sonuç verebilmesi hasta portföyumuzun artmasında en önemli nedenlerden biridir.
 
Özellikle androloji laboratuvarımızın  yıllardır   yakaladığı örnek sayısı ve deneyimi ,inseminasyonlarda yakaladığı başarı oranı bu konuda laboratuvarımızın haklı gururudur.
 
Laboratuvarımızda  gizlilik esastır Tahlil sonuçlarınız ve verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulmaktadırTahlil için alınan tüm örnekler analiz öncesi ve sonrası uygun koşullarda korunmaktadır. Kan örnekleri raporu  verildikten sonra bir hafta süreyle derin dondurucuda saklanmaktadır.
 
Laboratuvarımızda hizmet alanların geri bildirimleri önemli bir ölçüm kriteridir.
Bu kriterden yola çıkarak tüm çalışmalarımız sürekli gözden geçirilir.
 
Laboratuvar olarak herzaman bildiğimiz ve hiç unutmadığımız şey verdiğimiz sonuca karşı olan sorumluluğumuzdur.Sonuçlarda çıkabilecek bir sorun mutlaka hastalarımıza ulaşılarak bilgilendirilir, ve sorun telafi edilmeye çalışılır.
 
Laboratuvar tahlil ve tetkiklerinizde doğru, kesin ve güvenilir sonuçları BULGU LABORATUVARI ndan alabilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.
 
 
Saygılarımla.
Dr. Murat Erhan
Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
 

 

Temel prensibimiz kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden en iyi laboratuvar hizmetlerini vermektir. Bulgu Laboratuvarı