Alerji Paneli

ALLERJİ PANELLERİMİZ

Solunumsal Alerjen Paneli,

Çocuk veya

Erişkin Gıda Alerjen Paneli
 
Total IgE,

GIDA İNTOLERANS TESTİ YAPILMAKTADIR

ImuPro -100  , ImuPro200,  ImuPro 300  BESİN İNTOLERANS   TESTLERİ    ANKARADA SADECE 

BULGU LABORATUVARLARINDA  

       ImuPro testleri için sizden alınmış kan örneği BULGU laboratuvarında alınır , imino laboratuvarlarında test edilir ve kanınızda gıdalara karşı oluşan IgG antikorlarının tespiti yapılır. Yaklaşık 10-14 gün sonraki ikinci ziyaretinizde, size kişisel test sonuçlarınız ve –daha da önemlisi– tümüyle size göre düzenlenmiş özel beslenme planınız açıklanacaktır. İmupro-300 de  270 ,  imupro 200 de 180  ve imupro100 de 90   alerjen test edilerek en güvenli sonuçlar hastalarımıza dökümanlar halinde verilmektedir. 


Bulgu laboratuvarı, aids,hıv duo,hıv laboratuvar, cinsel yolla bulaşan hastalıklar,cybh,aids laboratuvar,aids bulgu,cybh bulgu,aids ankara laboratuvar,gıda intolerans testleri,imupro300  • 6 MAYIS 1998 yılında  Cebeci de çalışma hayatına başlamış,  2006 yılında Kavaklıdere şubesini açarak  bugüne dek hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik tahlil hizmetleri sunma amacını sürdürmüştür. Temel prensibimiz kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden en iyi laboratuvar hizmetlerini vermektir

    Laboratuarımızda kaliteli hizmet; hastaya, yapılan işe ve alınan örneğe saygı ile başlar, sürekli eğitimle, kalite kontrol çalışmalarıyla devam eder, teknolojiyi takip ederek süreklilik kazanır.  
     
    Laboratuvarımız ekonomik fiyatları, tecrübeli uzman laboratuvar personeli, geniş laboratuar tahlil paneli, güleryüzlü hizmeti, zamanında sonuç verebilmesi hasta portföyumuzun artmasında en önemli nedenlerden biridir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:
Tunalı Hilmi Caddesi Bestekar Sokak No:78/3-4 Kavaklıdere / Çankaya / ANKARA
HARİTA
2014 Bulgu Laboratuvar Tüm Hakları Saklıdır.
TEKNODEVA