Detaylı Erkek Check-up

Testler:

TAM KAN SAYIMI
SEDİMENTASYON
TAM İDRAR ANALİZİ
DIŞKIDA GİZLİ KAN
DIŞKI MİKROSKOPİSİ VE PARAZİT ARAŞTIRMASI
AÇLIK KAN ŞEKERİ
İNSULİN HOMO İNDEX(İNSULİN DİRENCİ)
ÜRE
KREATİNİN
ÜRİK ASİT
SGOT
SGPT
GGT
LDH
ALP ( ALKALEN FOSFATAZ )
TOTAL KOLESTEROL
HDL KOLESTEROL
LDL KOLESTEROL
VLDL KOLESTEROL
TRİGLİSERİD
PSA
SERBEST PSA
CRP
RF
VİTAMİN B12
VİTAMİN D
FOLİK ASİT
HBs Ag
ANTİ HBs
ST3
ST4
TSH

Açıklama: Detaylı erkek check-up programında : anemi ( kansızlık ), enfekisyonlar ve inflamatuar hastalıkların taraması, idrar tahlili, açlık kan şekeri taraması, böbrek fonksiyonlarının taraması, karaciğer fonksiyonlarının taraması, kan yağları, kalp fonksiyonları, bağırsak gizli kanama taraması, dışkı mikroskopisi ve parzit taraması, prostat ön taraması, hepatit B virüs taşıyıcılık ve aşı taraması, tiroid fonksiyonları taraması  yapılmaktadır.

ERKEK CHECK UP PROGRAMIMIZIN İÇİN

MUTLAKA RANDEVU ALINIZ. 0-312-4688558


  • 6 MAYIS 1998 yılında  Cebeci de çalışma hayatına başlamış,  2006 yılında Kavaklıdere şubesini açarak  bugüne dek hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik tahlil hizmetleri sunma amacını sürdürmüştür. Temel prensibimiz kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden en iyi laboratuvar hizmetlerini vermektir

    Laboratuarımızda kaliteli hizmet; hastaya, yapılan işe ve alınan örneğe saygı ile başlar, sürekli eğitimle, kalite kontrol çalışmalarıyla devam eder, teknolojiyi takip ederek süreklilik kazanır.  
     
    Laboratuvarımız ekonomik fiyatları, tecrübeli uzman laboratuvar personeli, geniş laboratuar tahlil paneli, güleryüzlü hizmeti, zamanında sonuç verebilmesi hasta portföyumuzun artmasında en önemli nedenlerden biridir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:
Tunalı Hilmi Caddesi Bestekar Sokak No:78/3-4 Kavaklıdere / Çankaya / ANKARA
HARİTA
2014 Bulgu Laboratuvar Tüm Hakları Saklıdır.
TEKNODEVA