Ekibimiz

BİYOKİMYA LABORATUVAR SORUMLUSU VE MESUL MUDURUMUZ
 
PROF. DR. ÖGE ÇETİNKAYA
 
MİKROBİYOLOJİ LABORATUVAR SORUMLUMUZ:
 
 
DR . SEMA BATI 
 
KURUCUMUZ 

DR.MURAT ERHAN

 
  1998 yılında Ankara da BULGU LABORATUVARINI kurdu. Önce Cebecide kurulan laboratuvara 2006 yılında Kavaklıdere Şubesini ekledi.
 
 
   Halen laboratuvarlarımızda sorumlu hekimlerimiz   dışında   iki  laboratuvar teknisyeni  , iki sekreter  ,bir ulaşım elemanımız  güleryüzlü, güvenilir  hizmet vermeye devam etmektedir.  • 6 MAYIS 1998 yılında  Cebeci de çalışma hayatına başlamış,  2006 yılında Kavaklıdere şubesini açarak  bugüne dek hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik tahlil hizmetleri sunma amacını sürdürmüştür. Temel prensibimiz kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden en iyi laboratuvar hizmetlerini vermektir

    Laboratuarımızda kaliteli hizmet; hastaya, yapılan işe ve alınan örneğe saygı ile başlar, sürekli eğitimle, kalite kontrol çalışmalarıyla devam eder, teknolojiyi takip ederek süreklilik kazanır.  
     
    Laboratuvarımız ekonomik fiyatları, tecrübeli uzman laboratuvar personeli, geniş laboratuar tahlil paneli, güleryüzlü hizmeti, zamanında sonuç verebilmesi hasta portföyumuzun artmasında en önemli nedenlerden biridir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:
Tunalı Hilmi Caddesi Bestekar Sokak No:78/3-4 Kavaklıdere / Çankaya / ANKARA
HARİTA
2014 Bulgu Laboratuvar Tüm Hakları Saklıdır.
TEKNODEVA