Cinsel yolla bulaşan hastalıklar nelerdir nasıl bulaşır?

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar (CYBH)

  • CİNSEL YOLLA  BULAŞAN HASTALIKLARLA İLGİLİ KAFANIZA TAKILAN SORULARI VE YAPTIRABİLECEĞİNİZ TESTLERİ  UZMAN KADROMUZA ÇEKİNMEDEN SORABİLİR ,DANIŞABİLİRSİNİZ
CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLAR tanısı 

LABORATUVARIMIZDA 3 SAAT İÇİNDE  KAN TESTLERİ ÇALIŞILMAKTA

HIV DUO ULTRA TESTİ İLE HIV VİRUSUNU  EN HIZLI VE EN GÜVENİLİR TANISI KONABİLMEKTEDİR  .HEM P 24 ANTİJENİ VE HEMDE HIV 1-2 ANTİKORUNA BAKILABİLMEKTEDİR.  14. GÜNDEN SONRA TANI KONULABİLMEKTEDİR.

HIV DUO ULTRA TESTİ 
HBS AG 
ANTİ HBS AB
ANTİ HCV
VDRL
TPHA       
 6 LI PAKET OLARAK İNDİRİMLİ OLARAK BAKILMAKTADIR 


    

anahtar kelimeler :laboratuvar, bulgu laboratuvarı,laboratuvar ankara,aids,gonore,cinsel hastalık,
 Okunma Sayısı : 8481         27 Ocak 2020


  • 6 MAYIS 1998 yılında  Cebeci de çalışma hayatına başlamış,  2006 yılında Kavaklıdere şubesini açarak  bugüne dek hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik tahlil hizmetleri sunma amacını sürdürmüştür. Temel prensibimiz kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden en iyi laboratuvar hizmetlerini vermektir

    Laboratuarımızda kaliteli hizmet; hastaya, yapılan işe ve alınan örneğe saygı ile başlar, sürekli eğitimle, kalite kontrol çalışmalarıyla devam eder, teknolojiyi takip ederek süreklilik kazanır.  
     
    Laboratuvarımız ekonomik fiyatları, tecrübeli uzman laboratuvar personeli, geniş laboratuar tahlil paneli, güleryüzlü hizmeti, zamanında sonuç verebilmesi hasta portföyumuzun artmasında en önemli nedenlerden biridir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:
Tunalı Hilmi Caddesi Bestekar Sokak No:78/3-4 Kavaklıdere / Çankaya / ANKARA
HARİTA
2014 Bulgu Laboratuvar Tüm Hakları Saklıdır.
TEKNODEVA