Genel Check-up

Testler: 

TAM KAN SAYIMI
SEDİMENTASYON
TAM İDRAR ANALİZİ
KAN ŞEKERİ
ÜRE
KREATİNİN
ÜRİK ASİT
SGOT
SGPT
GGT
TOTAL KOLESTEROL
HDL KOLESTEROL
LDL KOLESTEROL
TRİGLİSERİD
HBs Ag
ANTİ HB s
 HCV 
HIV I-II 
 
Genel check up programında : anemi ( kansızlık ), enfekisyonlar ve inflamatuar hastalıkların taraması, idrar tahlili ve açlık kan şekeri taraması, böbrek ve karaciğer fonksiyonlarının taraması, kan yağlar, kalp fonksiyonları, akciğer fonksiyonları ve solunum foknsiyonları taramaları yapılmaktadır.
 
GENEL  CHECK UP PROGRAMIMIZ

TTB FİYATLARI ÜZERİNDEN   750 TL  YERİNE   SADECE   400 TL DİR.

MUTLAKA RANDEVU ALINIZ. 0-312-4688558
 


  • 6 MAYIS 1998 yılında  Cebeci de çalışma hayatına başlamış,  2006 yılında Kavaklıdere şubesini açarak  bugüne dek hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik tahlil hizmetleri sunma amacını sürdürmüştür. Temel prensibimiz kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden en iyi laboratuvar hizmetlerini vermektir

    Laboratuarımızda kaliteli hizmet; hastaya, yapılan işe ve alınan örneğe saygı ile başlar, sürekli eğitimle, kalite kontrol çalışmalarıyla devam eder, teknolojiyi takip ederek süreklilik kazanır.  
     
    Laboratuvarımız ekonomik fiyatları, tecrübeli uzman laboratuvar personeli, geniş laboratuar tahlil paneli, güleryüzlü hizmeti, zamanında sonuç verebilmesi hasta portföyumuzun artmasında en önemli nedenlerden biridir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:
Tunalı Hilmi Caddesi Bestekar Sokak No:78/3-4 Kavaklıdere / Çankaya / ANKARA
HARİTA
2014 Bulgu Laboratuvar Tüm Hakları Saklıdır.
TEKNODEVA